Dbam o Seniora

Razem z nami zadbaj o swoich rodziców i dziadków. Korzystaj z aplikacji, która może uratować życie. Z troski o najbliższych stworzyliśmy system, który kontroluje stan zdrowia, samopoczucie i położenie osoby w podeszłym wieku. Zaufaj nam i bądź gotowy, żeby ruszyć z pomocą.

Aplikacja mobilna

Na rynku dostępnych jest wiele opasek, które nie tylko zachęcają cię do aktywności fizycznej i rejestrują postępy ale również mierzą twój puls i kontrolują funkcje życiowe.
Dzięki naszej aplikacji opaska zyska dodatkowe funkcje. Przede wszystkim zadba o zdrowie i zatroszczy się o najbliższych.

Jedno kliknięcie poinformuje cię, że bliska osoba potrzebuje twojej pomocy. Spraw, by poczuła się bezpieczniej.

#

Dzięki naszej aplikacji, opaska będzie stale kontrolować puls osoby u której znajduje się na ręku. W przypadku znacznego spadku lub wzrostu, zostanie wysłana wiadomość sms na dowolny numer telefonu. Nie tylko poinformuje cię o krytycznej sytuacji ale dołączony link, wskaże miejsce, w którym znajduję się osoba w potrzebie.

Aplikacja ‚dbam o bliskich’ dostępna jest na systemach iOS i Android z funkcją bluetooth
#
Konto opiekuna

Zarejestrowanie się i założenie konta, umożliwi śledzenie pomiarów i historii użycia przycisku. Jako opiekun, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co dzieje się u osoby noszącej opaskę.

Łatwy dostęp i wygodne użytkowanie aplikacji sprawia, że wzrasta poczucie bezpieczeństwa i u Ciebie i u najbliższej osoby.

Przycisk pomocy

Zaufaj również przyciskowi, który jest osobistym lokalizatorem GPS. Jeden guzik wyśle do ciebie wiadomość z dokładnym miejscem w którym znajduje się najbliższy. Poznaj jego możliwości na stronie www.naciśnij.pl

Dostępny na stronie www.manzano.pl

#